SEMINÁŘ – PRVNÍ POMOC A BĚŽNÉ DĚTSKÉ CHOROBY – VHODNÉ I PRO TATÍNKY

Termín: každý druhý pátek v měsíci, 15:00 – 16:00 hodin
Cena: výše ve žlutém poli (rezervace a platba nutná týden předem)
Lektor: porodní asistentka Barbora Nováková, DiS

Vhodné pro stávající i budoucí rodiče – rizika vzniku dětských úrazů a nemocí, umělé dýchání pro kojence a batolata, cizí těleso v krku, nose a uchu, popáleniny, opařeniny, zlomeniny, odřeniny, dětské nemoci a prevence, lékárnička (co je dobré mít doma). Manipulace s novorozencem. Přirozený vývoj dítěte.